Bruder Ürün GüvenliğiOn yıllardır geliştirilen ve firmamız oyuncaklar üreten ve uluslararası başarsı ile üretiiği oyuncakları BRUDER adı altında satmaktadır. Oyuncaklar geliştirirken, özellikle oyun değeri, çocuk dostu fonksiyonel ve oyuncak güvenliği konusunda çok önemli çalışmalar yapılmaktadır. Güvenlikli oyuncaklar üretmek için, sadece kendi deneyimli çalışanlarımız tarafından ürünlerin geliştirilmesine çok önem vermekteyiz.
 
Kaliteli oyuncaklar üretmek için  gerekli malzemeler özenle seçilir. Bu alanda güvenilir terarikçilerle çalışılmaktadır. Üretimimizin yaklaşık % 98 Fürth / Almanya'da kendi fabrikasmızda üretilmektedir.  Ürünler üretimden satış aşamasına gelene kadar gerekli tüm kontroller titizlikle yapılıp, en ufak bir hata dahi dikkate alınarak derhal müdahale edilmektedir.

Tüm ürünler bağımsız bir test enstitüsü tarafından denetime tabi tutulmuş ve ABD'de, Avrupa'da jewiliegen paragraf Landes, z. B. EN71 oyuncak güvenliği ve ASTM standartlarına uygunluk belşgesi alınmıştır. Tedarikcilere ürettirdiğimiz az sayıda ürün ise yapılan tedarikci sözleşmeleri ile kontrol altına alınmış olup, bağımsız test firmalarına incelettirilerek , oyuncak, EN71 ve ASTM güvenliği için Avrupa ve Amerikan standartlarına göre test edilşmektedir.

Değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, tüm kaynaklarımızı kaliteli ve güvenli ürünler üretmek ve satmak için kullandığımızdam emin olabilirsiniz.