Bworld

Değerli müşterimiz,
 
Bworld serisi BROTHER farklı temalı dünyalara rakamlar, binalar ve çok sayıda aksesuarlardan oluşuyor. Bu seri için "orijinal BROTHER karakterler" hem ürün çeşitliliği mantıksal bir sonucu olarak, yanı sıra nedeniyle çok sayıda müşteri istekleri ve 2011th tasarlanmış girmiştir
 
karakterleri geliştirirken tüm faktörler ve koşulların analiz edildi ve ideal bir gelişme sonuçlarına ulaşmak için düşündü. Bu her zaman mümkün olan en büyük uyumluluk sağlamak için birlikte bworld serisi entegre mevcut ürün yelpazesinin hedef yanı sıra mümkün olmuştur. Nedeniyle onlarca üründe ve sadece oyun karakterleri, karakterlerin belirtti gelişiminden sonra değil güçlü büyüme tarihsel dizisine mevcut tüm araçların ya da kabinler içine sığacak.
 
Ancak, sen onun uyumluluğu üzerinde bir ürün satın almadan önce kontrol etmek için fırsat vermek için, aşağıdaki piktogram ile doğru ürünü tespit adres:

                                                                           
 
oyuncak mağazalarında yazının ilgili satış ambalajı üzerinde piktogram bulacaksınız:

                        
 
Tüm yenilikler mükemmel şekil tamamlanmaktadır böylece elbette, "şekil" başından beri tüm araçlar, bunun için özel olarak dizayn edilmiştir.
 
Müşteri hizmetlerimiz;  her türlü sonun ve sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır. Sorularınız için lütfen tıklayınız!
 
Anlayışınız için çok teşekkür eder, bworld serisi ürünler bol eğlenceler diliyoruz!