Güvenli Ödeme

Sitemizde, "Kredi Kartı ile Ödeme", "Kapıda Ödeme", ve "Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere 3 çeşit ödeme seçeneği vardır. Bruderoyuncak.com olarak, ödeme sürecinizin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine büyük önem veriyoruz.

Bruderoyuncak.com Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. GeoTrust tarafından sağlanan 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası tutulmamaktadır ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir.

Sistemimize kredi kartı bilgilerini girmek istemeyen müşterilerimize yönelik olarak, Telefonla Ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçeneği seçtiğiniz zaman, siparişiniz ekranlarımıza Telefonla Ödeme olarak düşer ve daha sonra Müşteri Hizmetlerinden bir yetkilimiz size dönüp, kredi kartı bilgilerinizi alarak sizin adınıza ödemeyi gerçekleştirir. Ödeme gerçekleştirildikten sonra, kart bilgileriniz, hiç bir şekilde saklanmamaktadır.