Üretim Güvenliği

BRUDER Spielwaren’in özel çalışmaları neticesinde, yeni oyuncakların geliştirilmesi ve üretilmesinde BRUDER‘ın tipik işlevselliği ile yenilikçi gücünde yatıyor. Fikirden üretime ve pazarlamaya kadar, BRUDER her şeyi, Almanya’nın Fürth kentindeki merkezindeki yapmaktadır..BRUDER oyuncak araçları kalıp atölyesine yönlendirilmeden önce son teknoloji ürünü CAD bilgisayar programları ve 3D tasarım iş istasyonları kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
 
 Son teknolojiye uygun CNC freze makineleri ile kalıp ekleri üretilir ve aynı zamanda tek tek çelik parçalar genel şekle monte edilir. Enjeksiyon ürtimi bitmiş plastik kalıpları ile artık monte etmeye başlayabiliriz.
Makine parkı yaklaşık 100 adet CNC enjeksiyon kalıplama makinesinden oluşmaktadır. Otomotiv endüstrisinde kullanılanlar gibi sadece yüksek kaliteli plastik kullanılmaktadır.
Plastik kalıntıları toplanır ve bir geri dönüşüm sürecinde malzeme döngüsüne geri dönüştürülür. Böylece kaynaklar maksimum şekilde kullanılarak aynı zamanda çevre koruma ya özenle dikkat edilmektedir.
Plastik üretiminde olduğu gibi, rasyonel üretimi kolaylaştıran montaj sırasında onlarca yıllık bilgi birikimine dayanmak da mümkündür. Geçmeli konektörlerin yardımı ile parçalar birkaç basit adımla istikrarlı bir şekilde monte edilebilir.
 
Son olarak, oyuncak araçlar, orjinal ambalajlarında Dünyadaki 70’den fazla ülkeye sevk edilmektedir.
 
Not: 2015 Yılından beri şirketimizin sertifikalı ve bir enerji yönetimi sistemine sahiptir.
www.bruderoyuncak.com