Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler nerede üretilmektedir ?Bruder markalı ürünlerin tamamı Avrupa Birliği ülkelerinde üretilmekte olup ürünlerin çoğunluğu Almanya'daki fabrikalarda üretilmektedir.Hangi maddelerden üretilmektedir ?

Ürünlerin tamamı yüksek kaliteli ABS ve benzeri plastiklerden üretilmektedir.Çocuğum için güvenli mi ?

Üretim ve sonrasında tüm sağlık testlerinden geçmiş olup ilgili sertifikalara sahiptir. Çocuklarınız güvenle oynayabilir.Siparişimi nasıl takip edebilirim ?Siparişinizin oluşturulması ve kargoya teslim edilmesi aşamaları sonrasında tarafınıza mail ile bilgi verilmektedir.
Bunun haricinde üye girişi yaparak da siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecektir ?12'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.Siparişimi elden teslim alabilir miyim ?Sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturmanız ve sipariş notu kısmında elden alacağınızı belirtmeniz halinde İstanbul Ataşehir depomuzdan ürünü teslim alabilirsiniz.

Not: Ürünleri mağaza benzeri bir yapıda görebileceğiniz bir alanımız maalesef şuan için bulunmamaktadır. Bu nedenle sadece paketinizi teslim edebilmekteyiz.Ürünler uzaktan kumandalı mı ?Hayır, Bruder markalı hiç bir ürün uzaktan kumandalı değildir. Çocukların motor becerilerini geliştirebilmeleri için üzerlerindeki kol ve mekanizmalar ile hareket ettirilmektedir.Ürünler ölçekli mi ?Evet, ürünlerimiz 1:16 ölçeklidir.Ürünler pilli mi ?Belirli ürünlerde sesli ve ışıklı siren bulunmaktadır. Bunların haricinde elektronik aksam bulunmamaktadır.Ürünler lisanslı mı?Araç grubunda 2 yaş grubu ürünleri hariç tüm ürünler ilgili marka lisansları altında üretilmektedir. Ürün lisansı ile ilgili detaylı bilgilere ürün açıklamalarından ulaşabilirsiniz.Mağazanız var mı ?Hayır, kendimiz satış yaptığımız bir mağazamız bulunmamaktadır.Bana en yakın mağazayı nasıl bulabilirim ?Size en yakın mağazaya satış noktalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.Vade farksız kaç taksit uygulanmaktadır ?Peşin fiyatına vade farksız 2, toplamda 9 taksit uygulanmaktadır. Axess ve World kartlarına +3 taksit, Bonus ve Maksimum kartlarına ise +2 taksit uygulayabilirsiniz.Kampanyanız olacak mı ?Dönemsel olarak çeşitli ürünler indirime girmektedir. Önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan kampanyalarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR